Tarpinės

Almeida.lt specializuojasi įvairių tarpinių gamyboje, užtikrindama aukštą kokybę ir patikimumą. Tam, kad sukurtume jūsų poreikius atitinkančius produktus, naudojame modernius gamybos metodus. Nesvarbu, ar jums reikia tarpinių pagal specifinius matmenis, brėžinius ar pavyzdžius – mes galime padėti.

Tarpinės. Almeida.lt
Guminės juostos
Poliuretano tarpinės. Almeida.lt
Išpjautos tarpinės

CNC pjaustytos tarpinės

CNC staklės užtikrina tikslų tarpinių pjaustymą pagal CAD failus ar techninius brėžinius. Šis metodas garantuoja aukštą tikslumą ir nuoseklumą, pašalina žmogaus klaidos tikimybę. CNC staklėmis pjaustytos tarpinės puikiai tinka sudėtingoms formoms išgauti ir užtikrina tikslumą kiekvienoje partijoje.

Mechaniniu būdu pjaustomos tarpinės

Almeida.lt mechaniniu būdu pjaustomos tarpinės yra efektyvus sprendimas mažoms ir paprastoms gamybos partijoms. Mechaninis metodas naudoja metalinį įrankį ir pjaustymo mašiną, leidžiančią lengvai gaminti įvairių formų tarpines. Šis metodas sukuria mažiau atliekų ir yra tinkamas mažo masto gamybai.

Ugniai atsparios EPDM tarpinės

Almeida.lt siūlomos ugniai atsparios EPDM tarpinės yra sukurtos taip, kad atlaikytų aukštą temperatūrą ir užtikrintų patikimą sandarumą ekstremaliomis sąlygomis. EPDM guma yra atspari karščiui, ozonui, UV spinduliams ir įvairiems chemikalams, todėl šios tarpinės yra idealios naudojimui statyboje, transporte, energetikos ir chemijos pramonėje bei elektros įrangoje.

Flanšinės tarpinės

Flanšinės tarpinės yra viena iš populiariausių tarpinių rūšių, dažniausiai naudojama vamzdynų sistemose. Almeida.lt gamina flanšines tarpines naudodama CNC technologiją, užtikrindama tikslų ir nuoseklų gamybos procesą. Šios tarpinės gali būti su varžtų skylėmis arba be jų, priklausomai nuo poreikio.

Ugniai atsparios EPDM tarpinės
Flanšinės tarpinės
Flanšinės tarpinės2
Grafitinės tarpinės

Maistinės gumos tarpinės (NR)

Pagal užsakymą gaminame maistinės gumos (NR) tarpines iš įvairių gumos junginių, atitinkančių FDA standartus. Šios tarpinės yra bekvapės, beskonės ir atsparios pelėsiui bei vandeniui, todėl idealiai tinka naudoti maisto ir gėrimų pramonėje. Mūsų maistinės gumos  tarpinės veikia plačiame temperatūrų diapazone ir užtikrina saugumą bei patikimumą.

Grafitinės tarpinės

Grafitinės tarpinės iš Almeida.lt yra skirtos aukštos temperatūros ir aukšto slėgio sandarinimo taikymams. Jos pasižymi maža trintimi, dideliu patvarumu ir atsparumu deformacijai. Šios tarpinės yra nepralaidžios dujoms ir skysčiams, todėl puikiai tinka naudoti pramonėje, kur reikalingas aukštas sandarumo lygis.

Poliuretano tarpinės

Poliuretano tarpinės yra aukštos kokybės produktas, tinkamas įvairioms pramonės šakoms. Poliuretanas yra žinomas dėl savo atsparumo dilimui, chemikalams, elastingumo ir ilgaamžiškumo. Šios tarpinės puikiai tinka automobilių pramonėje, naftos ir dujų pramonėje, statybose ir mašinų gamyboje.

Guminės tarpinės

Almeida.lt gamina gumines tarpines iš įvairių gumos junginių, įskaitant butilo, silikonines, Viton, nitrilines, neopreno, EPDM, NBR, NR, CR ir natūralios gumos tarpines. Šios tarpinės yra pagamintos pagal tikslias klientų specifikacijas ir gali būti pritaikytos įvairioms pramonės šakoms.

Pripučiami sandarikliai

Pripučiami sandarikliai yra tuščiaviduriai profiliai, sukurti tam, kad būtų hermetiški. Jie gali būti pripučiami oru arba kitomis terpėmis, prisitaikantys prie skirtingų sandarinimo tarpų. Šie sandarikliai idealiai tinka naudoti judančiuose paviršiuose, kur reikalingas lankstumas ir greitas sandarinimo procesas.

Guminės juostos ir mikroporinės guminės tarpinės

Mes siūlome platų guminių juostų ir mikroporinės gumos tarpinių asortimentą, tinkamą įvairioms reikmėms. Guminės juostos yra atsparios ir ilgaamžės, o mikroporinės guminės tarpinės, pagamintos iš aukštos kokybės EPDM medžiagos, puikiai tinka didelio formato gaminiams.

Pripučiami sandarikliai
Maisto kokybės tarpinės
Tarpinės - Almeida.lt

Susisiekite su Almeida.lt komanda

Jei turite klausimų ar reikia patarimo dėl tinkamiausios medžiagos Jūsų projektui, nedvejodami susisiekite su mūsų profesionalų komanda. Mes visada pasiruošę padėti rasti optimalų sprendimą jūsų poreikiams.